Budynek biurowy przy
ul. Żeromskiego w Radomiu.

Budynek biurowy w ścisłym centrum Radomia przy ul. Żeromskiego 65. Budynek (jako jedyny przy ulicy Żeromskiego) posiada własny parking na około 50 pojazdów (brama wjazdowa i szlaban na pilota) i całodobową ochronę. Wjazd na parking od ul. M.C. Skłodowskiej. Biurowiec położony jest przy głównej ulicy Radomia Żeromskiego w części przejezdnej dla pojazdów, przed biurowcem parkingi miejskie z płatną strefą parkowania do godz.16.00, w najbliższym sąsiedztwie instytucje finansowe, sklepy, restauracje, urzędy państwowe, sądy.

Budynek wyposażony jest we własną kotłownię gazową i szybki internet. W budynku wydzielona palarnia.

Budynek wybudowany jako budynek biurowy w 1959 r, został wkomponowany w kamienice wybudowane wzdłuż ul. Żeromskiego w XVIII i XIX wieku. Generalny remont budynku przeprowadzono w 2002 roku.

Aktualnie wolne lokale:

- lokal biurowy na drugim piętrze o pow.163,5 mkw. wydzielony z korytarza szklanymi drzwiami, cały klimatyzowany, oddzielne wc, pomieszczenie socjalne, lokal wyposażony w serwerownię z szafami, sieć komputerowa w całym lokal, lokal wyposażony w kamery  - cena 27 zł za m.kw. netto .

 - lokal na II piętrze o łącznej powierzchni 53,53 m.kw. plus udział w częściach wspólnych (18,3 % ) do wynajęcia w konfiguracji jak trzy lokale oddzielne, 2 lokale lub razem (dowolna aranżacja, wykończenie pod najemcę po podpisaniu umowy z wynajmującym na koszt wynajmującego) - cena 27 zł za m.kw. netto.

Wirtualny spacer po naszym biurowcu

Zobacz

Adres nieruchomości

26-600 Radom
 ul. Żeromskiego 65

TELEFON

E-mail

nwr@nwrinwestycje.pl